В очікуванні дива…

Інакше не назвеш отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа передбаченої Постановою КМУ від 26.06.2019 року № 616. В 2019 році для громади Баришівської селищної ради виділено кошти на придбання житла для двох щасливчиків. Рішенням комісії Баришівської селищної ради з питань проведення проектних, будівельно-ремонтних робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа було виділено кошти особам з числа дітей-сиріт згідно квартирної черги – це Мазлаю Віталію Анатолійовичу та Синиці Анастасії Ігорівні.

Відповідно до вимог Постанови особи були взяті під соціальний супровід Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради. Спільно були зібрані пакети документів і надана допомога при оформленні житла.

Анастасія Синиця, обрала собі квартиру в мальовничому Богуславі, а Віталій Мазлай у рідній Баришівці.

Загальними зусиллями голови Баришівської селищної ради Вареніченка О.П., заступника голови  Баришівської селищної ради Данчук Ж.В., УСЗН Баришівської РДА, служби в справах дітей та відділу соціального захисту Баришівської селищної ради, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради, з Божою допомогою житло було придбано.

Мрії збуваються, і це реальність! З щирим вітанням і найкращими настановами та практичними порадами завітали до новоселів голова Баришівської селищної ради Вареніченко О.П., начальник відділу соціального захисту населення Маценко Л.В., директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борзак Л.В., начальник служби в справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Павленко М.В., головний спеціаліст Баришівської селищної ради Нитченко О.Л.

Віримо в те, що держава і надалі буде дбати про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.