В Коржівському старостинському окрузі розпочата співпраця аптеки з ФАП

Жителі сіл Баришівської громади давно скаржаться на те, що за  ліками їм приходиться їздити до адміністративного центру в смт Баришівка, при цьому витрачати час та кошти, що є дуже не зручним особливо під час хвороби.

Кожний старостинський округ нашої громади мріє мати аптеку при ФАП і тепер їх мрія стала реальністю: 29-го січня 2020 року за ініціативи депутата Анатолія Миколайовича Майсона та за підтримки голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка, в.о. старости с. Коржі Віктора Івановича Науменка, головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Павла Олександровича Ковриги – розпочата співпраця аптеки з ФАП.

Для сільських жителів  – це знакова подія, якої всі давно чекали і тепер кожен житель населеного пункту за необхідністю може придбати ліки.

Щоб придбати ліки, люди змушені були їздити до смт Баришівки. Ніхто з приватного бізнесу і з комерційних структур заходити на територію сільської місцевості для відкриття аптек не хотів. Тому ми прийняли рішення про співпрацю комунального підприємства первинної медико-санітарної допомоги Баришівької громади з аптекою ТОВ «Фарм Систем-Ка» на чолі з директором Стрілець Катериною Миколаївною, – розповідає голова Баришівської громади Вареніченко Олександр Павлович.

До кінця 2020 року співпраця продовжиться з іншими старостинськими округами Баришівської громади…