В ім’я творення, а не руйнації

3 червня 2021 року в селі Русанів відбулася  історична подія –  Презентація проекту Пам’ятного знаку для Баришівської громади, присвяченого історичним подіям у вересні  1941 році на території громади, розробленого членом Національної спілки художників, який має досвід реалізації проектів такого плану, талановитим художником сучасності Володимиром Тітуленко.

Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради, долучився до заходу. Начальник Людмила Бабич вручила  Подяку Баришівської селищної ради і відділу культури та туризму БСР за співпрацю у висвітленні мистецьких акцій, вагомий внесок у популяризацію народного мистецтва.

Володимир Сергійович висловив слова вдячності односельчанам та небайдужим людям, що підтримали його ідею та долучилися до відкриття нових проектів. Також він має велику надію, що його проекти мають право на життя та обов’язково перейдуть з паперових ескізів в реальність.

(Підготувала: Катерина КОМАРЕВИЧ, провідний методист з питань туризму та культурної спадщини Відділу культури та туризму)

Начальник відділу культури та туризму   Людмила БАБИЧ