Небайдужі люди-активна громада завжди матимуть гарний результат

Небайдужі люди-активна громада завжди матимуть гарний результат. Сьогодні закінчуємо реалізацію відразу двох об’єктів, які стали можливими завдяки участі Селичівського та Гостролуцького старостинських округів Баришівської громади у проєкті, який реалізований за сприяння БО”Фонд громади Березані” Алла Новікова та за кошти нашого надійного партнера Благодійний фонд “МХП-Громаді”й міжнародної організації Isar Ednannia . Тож, в Гостролуцькому будинку культури замінено частину вікон, а в Селичівському клубі замінені вхідні та міжкімнатні двері, придбано спеціальне покриття для занять хореографією. Кошти з місцевого бюджету не використовували. Дякую всім, хто зрозумів, повірив та підтримав ці проєкти.

Разом зможемо більше