В Баришівській ТГ   з 1 квітня 2021 року інформацію про реєстрацію місця проживання громадян передають від органів реєстрації виключно в електронному вигляді. Ці відомості надходять до Відомчої інформаційної системи ДМС (ВІС ДМС) з подальшою їх передачею до Єдиного державного демографічного реєстру (далі – ЄДДР).

Така новація стала можливою завдяки реалізації положень постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 № 1362

Планується, що вже невдовзі зареєструвати або змінити місце реєстрації буде можливо повністю онлайн на порталі або у застосунку “Дія”: щоб скористатися онлайн-послугою, буде необхідно зареєструватися чи авторизуватися , заповнити заяву та підписати її КЕП. Загалом, процес отримання послуги на порталі займатиме 5 хвилин.

Відтак, актуальна інформація з реєстру щодо місця реєстрації буде відображатися в електронному вигляді, а отже – зникне необхідність користуватися паперовою довідкою про реєстрацію місця проживання.