В Баришівській громаді з днем народження привітали маму загиблого бійця АТО

3 лютого 2022 року представники Баришівської селищної ради на чолі з секретарем Надією Слухай та представником ЦЕНТРУ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО/ООС БАРИШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ Богданом Лозіцьким відвідали сім’ю загиблого учасника АТО Желткова Максима  та привітали з  днем народження його маму Ларису Юріївну.

Представники влади висловили Ларисі Юріївні щирі слова вдячності, побажали їй міцного здоров’я, витримки, добробуту, родинної злагоди та мирного неба.

Адже, за кожним українським воїном стоїть жінка, сильна і водночас – тендітна, яка його зростила,  зрозуміла  вибір сина, благословила й оберігала його своїм материнським серцем, знайшла в собі сили благословити його на захист України, за яку він віддав найцінніше – своє життя .