Участь в онлайн-нараді

27 січня 2022 року спеціаліст з питань дошкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Ірина Орел взяла участь в онлайн-нараді спеціалістів місцевих органів управління освітою територіальних громад та районних державних адміністрацій відповідальних за дошкільну освіту.

Куратор заходу і основний доповідач, Любов Ківшарь, головний спеціаліст департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, познайомила присутніх із основними здобутками, ключовими напрямками розвитку та нормативно-правовим забезпеченням системи дошкільної освіти Київської області.

На нараді висвітлено такі важливі питання:

•  Про Базовий компонент дошкільної освіти, його структуру та зміст поінформувала присутніх Тетяна Корж, методистка відділу дошкільної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».
  •  Олена Хартман, старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, співавтор та тренер проєкту «Впевнений старт», кандидатка психологічних наук, виступила із темою «Впевнений старт»: освітні програми та навчально-методичне забезпечення».
  • У другій частині заходу виступили фахівці щодо актуальних питань розвитку інклюзивної освіти та організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в Київській області:
  •  Валентина Плавська, директорка Боярського інклюзивно-ресурсного центру, з теми «Організація навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної освіти».
  •  Олена Дерій, методистка центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», з теми «Рівні підтримки дітей з особливими освітніми потребами: нормативно-правове та методичне забезпечення».
  •  Galina Slobodyanik, методистка центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», з теми «Призначення та сервіси системи автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів».
  •  Любові Ківшарь, з теми «Ліцензування медичних кабінетів закладів дошкільної освіти».
  •  Світлани Коваленко, медична сестра закладу дошкільної освіти комбінованого типу “Капітошка” Броварської міської ради, з теми «Організація харчування у закладах дошкільної освіти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305».