Участь в міжнародній конференції

Секретар Баришівська селищна рада Олександр Ільченко та керуюча справами виконавчого комітету Крістіна Дррофеєва представили Баришівську ТГ на міжнародної конференції на тему «Стале відновлення: муніципалітети у співпраці для економічного розвитку», яка відбулась 27.03.2024 в м. Львів.

Ця зустріч відбулася в межах проєкту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку UNIDO Ukraine, основною метою якого є сприяння зеленому відновленню України, зміцненню та розвитку малого і середнього бізнесу та створенню робочих місць для постраждалих від війни людей.

Баришівська громада була представлена за приклад кращих практик міжнародного муніципального партнерства – більше 30 років дружби та співпраці в сфері економіки, культури та освіти між містами Баришівка/Березань та Пуллах-ім-Ізарталь.

Конференція стала доброю платформою для обміну досвідом щодо розробки та впровадження найкращих практик місцевого економічного розвитку під час війни, включаючи співпрацю з іноземними партнерами.

«Пріоритети UNIDO Ukraine – співзвучні з нашими, тож ми надзвичайно раді співпраці!» – підсумував Олександр Іванович у своєму виступі.