Участь у національному вебінарі

15 листопада працівники центру соціальних служб Баришівської селищної ради на чолі з директором Ларисою БОРЗАК взяли участь у національному вебінарі, який проводять Асоціація міст України разом із Українською мережею за права дитини щодо організації в громадах соціального захисту, соціального забезпечення та захисту прав дітей (з урахуванням напрацювань проєкту «Спільно»).

Тема «Виклики децентралізації та реформа системи соціального захисту населення. Реформування системи державної влади та нагляду за діяльністю місцевого самоврядування. Формування якісного кадрового потенціалу посадових осіб місцевого самоврядування»;

Тематика, яка обговорювалась:

• основні аспекти децентралізації та її вплив на систему соціального захисту населення;
  • основні повноваження органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення, захисту прав дітей та наданні соціальних послуг;
  • зміна системи контролю органів місцевого самоврядування в контексті змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації».
  • особливості реформування та формування системи служби в органах місцевого самоврядування та кадрового розвитку працівників.