У Баришівській громаді продовжують підтримувати гарячими обідами та продуктовими наборами вразливі категорії сімей

Протягом двох днів (06.02.2023-07.02.2023) ГО “Всеукраїнська Демократична дія”  (Наталія Свідерська),  Міжнародна організація  ACTED Ukraine  спільно з працівниками Центру соціальних служб,  Баришівського  територіального центру, Управління соціального захисту населення  Баришівської селищної ради надавали продуктові набори жителям смт Баришівка, в яких постраждало житло від авіаудару 11 березня 2022 року. Всього охоплено 300 сімей.

Обов’язковою частиною проекту є гарячі обіди від кафе “Ванільний  дворик” (власниця – Кривульська Світлана), кухарі якого неодноразово підтримують цю акцію.

Щиро дякуємо випускницям проекту «КРИЛА» (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки): Людмилі, Тамарі, Світлані, які на волонтерських засадах підтримують кожну ініціативу Центру соціальних служб Баришівської селищної ради та колективу ЦПР «Мрія»!

Підтримуємо один одного! Віримо в  Перемогу!

Інф. Центру соціальних служб