Ти ніколи не дізнаєшся на що ти здатний поки не спродуєш (diamond)

Сьогодні відбулося урочисте відкриття кімнати творчості «MYSTETSKA KOMORA»!!! Спільними зусиллями благодійного фонду МХП – Громаді, Баришівської селищної ради, відділу культури та туризму Баришівської селищної ради, ТОВ «Лукянівське», жителів громади сіл Рудницьке та Лукянівки, за підтримки старости Рудницького старостинського округу та Рудницького НВК   втілено проєкт кімната творчості «MYSTETSKA KOMORA» ! Створюючи кімнату творчості, ми мали на меті пробудити інтерес до культури українського народу, його декоративно-прикладного мистецтва,  вшанувати талант та майстерність майстрів-земляків; організувати змістовний відпочинок населення.

Кожен куточок кімнати – це цілий Всесвіт краси, творчості та підтвердження неповторності та унікальності мого народу.