#Толока_з_МХП #З_допомогою_громад_надамо_довкіллю_лад

Благодійний фонд “МХП-Громаді”

оголошує #Толока_з_МХП.

Отже, Lets go…

Квітень місяць – місяць толок. У населених пунктах, де веде свою господарську діяльність МХП-Агро-С стартує наймасштабніша весняна толока. У ці квітневі дні, у громадах спільно з зусиллями працівників МХП заплановано 135 толок у 8 областях України. 7 з них пройде на Київщині.

Якщо ви не байдужі до чистоти свого населеного пункту

Якщо ви прагнете жити в чистому населеному пункті

Якщо ви хочете, щоб ваші діти жили в чистому населеному пункті, то приєднуйтесь до #Толока_з_МХП

«МХП-Агро-С» запрошує усіх небайдужих долучитися до прибирання населених пунктів. Наше головне завдання – не лише прибрати, а зробити так, щоб сміття більше в цих місцях не з’являлось. Чистота залежить від кожного з нас: якщо прибирати за собою, не вивозити сміття у зелені зони, то населені пункти стануть ще чистішим та охайнішим», – переконана менеджерка з соціальних проєктів БФ «МХП-Громаді» Юлія Дробот.

Працівники «МХП-Агро-С» допомагатимуть впорядковувати такі населенні пункти:

Веселинівка

Баришівська селищна рада

Селище, Баришівська ОТГ.

Морозівка, Баришівська ОТГ.

Яготин, Яготинська міська рада

Ми віримо у те, що разом ми можемо зробити свій населений пункт та нашу країну ще чистішою

Разом робимо важливе