Тарасів Гай

«Тарасів Гай» – таку назву має фільм, зйомки якого проходили сьогодні в музеї Т. Г.Шевченка.

Саме цікаве й важливе у житті пророка, великого поета і художника, від самого дитинства й до останнього подиху – розповідається у кінострічці.

Режисер-постановник: доктор теології, Президент міжнародної асоціації духовної культури «Левіт» – Валерій Гук, оператор-постановник – Олексій Архіпов, продюсер – Олег Сударушкін;

Консультанти: нащадок роду Т. Г.Шевченко, голова правління Шевченківського відділення Всеукраїнського Благодійного культурно-наукового фонду Т.Г.Шевченка – Микола Лисенко;

історик, громадський діяч – Сергій Ткаченко.

Монтаж – Олександр Бурунзиу,

музичний продюсер – Вікторія Гвоздій.

Вірші – Тараса Шевченко, Валерія Гука.

Текст читають:

Алла Андрухненко;

Людмила Бабич;

Віталій Гордієнко;

Віра Дуб;

Анастасія Муханова;

Анна Гудим-Мельникова;

Михайло Захарченко.

Пісні звучать у виконанні Державного академічного хору ім. Г. Верьовки;

Кубанського козачого хору;

Banderband ma Фата Моргана;

Тараса Петріненко.

Щиро дякуємо директору музею Т. Г. Шевченка – Дарії Лобунець, за надану допомогу, цінні поради та зацікавленність у зйомках фільму.

Сподіваємося, що українцям буде цікаво.