Свято Миколая з нетерпінням чекають усі діти цілий рік

Свято Миколая з нетерпінням чекають усі діти цілий рік, адже саме він приносить слухняним, кмітливим та розумним хлопчикам і дівчаткам подарунки. Сьогодні вихованці КОЦ соціально-психологічної реабілітації дітей с.Сезенків “Родина”, який знаходиться на території Баришівської громади,  подарували всім запрошеним гостям неймовірно святкову новорічну концертну програму. Святково одягнені, усміхнені, щасливі дітки дуже емоційно перевтілювалися у справжніх театралів і майже професійно виступали на імпровізованій сцені рідного закладу.  Ніхто із присутніх не залишився байдужим. Діти всім щиро дарували позитивні емоції та гарний настрій, в закладі панувала атмосфера свята та доброзичливих посмішок. Талановиті вихованці закладу зуміли достукатися до кожного, доторкнутися своїм добром та любов’ю до сердець всіх запрошених гостей.

Після виступу до всіх присутніх звернулася керівник закладу Вікторія Кордун, яка привітала дітей з прийдешніми святами за закликала всіх творити добро, проявляти милосердя, любов та людяність по відношенню один до одного щодня.  Вікторія Вікторівна подякувала всьому колективу КОЦ соціально-психологічної реабілітації дітей с.Сезенків “Родина” за створену теплу, гостинну атмосферу дружби та взаємопідтримки для діток та гостей.

На свято завітав для привітання діток з прийдешніми новорічно-різдвяними святами голова Баришівської селищної ради Олександр Вареніченко: «Ви всі дуже гарні й талановиті. У вас обов’язково все вдасться, втім не забувайте чемно поводитися, бути слухняними і старанно вчитися. Найголовніше – не впадати у відчай, адже в житті всім негараздам можна зарадити милосердям і добром. В майбутньому, коли виростете, створите власні гармонійні, міцні родини. Хай поруч з вами завжди будуть люди, готові прийти на допомогу. Бажаю вам любові, добра, взаємоповаги та радості. З прийдешніми святами!»

На завершення усі присутні дітлахи отримали солодкі подарунки від Баришівської селищної ради.

Новорічно-різдвяні свята наповнені дивом і добром. Всі чекають дива, діти і навіть дорослі, і воно дійсно прийде, тільки потрібно повірити!