День Святого Миколая – це одне з найсвітліших і найрадісніших свят

День Святого Миколая – це одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Бажаємо, щоб Покровитель свята приніс у оселі радість, надію, здійснив задуми і найзаповітніші мрії, і щоб світлі та казкові новорічні свята прийшли в наш рідний Баришівский край тільки з добром

Голова Баришівської громади Олександр Вареніченко та заступник голови з гуманітарних питань Жанна Данчук завітали сьогодні і до вихованців Київського обласного центру  соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків»для поздоровлення з новорічними святами.

Діти радісно зустрічали гостей, розповідали вірші та подарували  щирі дитячі посмішки.Олександр Павлович з нагоди свята побажав малечі зростати здоровими, добрими і щасливими: “Нехай Святий Миколай освятить Вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи” – лунали слова вітання від голови громади.