Свято 1 вересня, «День знань»

Свято 1 вересня, «День знань», щороку у кожному куточку нашої країни є надзвичайним та хвилюючим днем. Батьки першокласників з особливими почуттями приводять своїх діток до школи, а батьки випускників – з планами на майбутнє. З такими сподіваннями розпочали навчальний рік подружжя педагогів Баришівської дитячої музичної школи Бурак Ярина Миколаївна та Андрій Миколайович. Батьки двох своїх чарівних донечок Аліси та Марії з перших днів їх життя долучили до мистецької освіти та не мають сумнівів, що такі діти – майбутнє нашої країни. Аліса – у цьому навчальному році випускниця по класу естрадного вокалу, також займається в музичній школі по класу хореографії та фортепіано, чудово грає на гітарі, є переможицею обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, а її молодша сестричка Марія – першокласниця нашого закладу і теж обрала навчання по класу хореографії, фортепіано та естрадного вокалу.

Цього року проводиться акція «Зростаймо разом» в рамках проекту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна». Сестри Бурак разом із своїми батьками та викладачами на території Баришівської дитячої музичної школи взяли участь у такому цікавому, корисному та надзвичайно символічному проекті. Аліса Бурак завершує свій останній навчальний рік по класу естрадного вокалу, а Марія тільки починає… Поки будуть зростати дерева, зелені насадження на території навчального закладу, ми будемо спостерігати, як зростають нові таланти Баришівської дитячої музичної школи, що вступили на навчання у 2021 році. Акція «Зростаймо разом» в рамках проекту «Зелена країна» на території закладу буде продовжуватися до 15 вересня 2021 року, поки буде проводитись набір учнів до 1 класу на 2021-2022 навчальний рік.

Діти, викладачі, батьки вдячні селищній раді за надані чудові саджанці.