Святкуємо 1 червня – Міжнародний день захисту дітей!

Нажаль, карантинні обмеження та погода не дуже сприяє гарному настрою, але веселі казкові герої Міккі Маус та лялька Лол роблять свято дітям Баришівки. Службою у справах дітей та сім’ї організовано ряд розважальних заходів в цей святковий день. Першим ділом казкові герої завітали до прийомної родини Мельниченко з привітаннями та подарунками.

Також в рамках акції “Першочервневий подарунок” 12 діток – іменинників громади (с. Перемога, Волошинівка, Морозівка, Коржі, Пасічна та смт. Баришівка) отримали вітання з днем народження, подарунки та веселий настрій.

На жаль, в умовах карантину, ми не можемо відвідати діток особисто та святковий настрій ми їм передали!