Проводження на пенсію старшого подежного-рятувальника Мотлюка Станіслава Миколайовича

30 травня 2020 року змінився з останнього чергування старший пожежний рятувальник 24 державної пожежно-рятувальної частини (смт Баришівка Баришівського району) 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області (м. Переяслав) старший сержант служби цивільного захисту Мотлюк Станіслав Миколайович.

Станіслав Миколайович народився 17 березня 1971 року в селі Коржі Баришівського району. В 1990 році закінчив Яготинське спеціально професійно-технічне училище та отримав спеціальність – каменяр. На службі в органах і підрозділах цивільного захисту з 2008 року. За період служби зарекомендував себе, як сумлінний, добросовісний співробітник.

До виконання службових обов’язків ставився з високою відповідальністю та ініціативою. Постійно працював над підвищенням свого професійного рівня. Піклувався про збереження матеріально-технічної бази підрозділу, приймав активну участь у її покращенні та удосконаленні. Користувався в колективі великою повагою. Брав участь у гасінні понад близько 200-х сотень пожеж різної складності, а також різних резонансних пожеж, серед яких пожежа на підприємстві ТОВ «Березанська суконна фабрика» та лісової пожежі у зоні відчуження поблизу села Рудьки Іванківського району, де в складі відділення 24-державної пожежно-рятувальної частини (смт Баришівка Баришівського району) з 20.04 по 23.04.2020 року проводив гасіння лісової підстилки, тліючих пеньків та повалених дерев. Для колег Станіслав Миколайович залишається взірцем та яскравим прикладом вірності справі служіння українському народові.