Святкуймо Великдень вдома! Здоров’я всім, бережімо себе та свої рідних!

Споконвіку свято Великодня має особливий духовний вимір і життєдайну силу, уособлює найкращі людські чесноти, спонукає до примирення та творення добрих вчинків. Напередодні цього християнського свята прийнято допомагати сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах, людям, які особливо потребують підтримки та уваги. В рамках акції “Великодній кошик” ще 18 сімей з дітьми Морозівського, Бзівського, Селичівського старостинських округів, с. Пасічна та смт. Баришівка сьогодні отримали продуктові набори, придбані чарівною пані Ирина Рахуба та депутатом селищної ради Вадимом Макієнком. Дякуємо їм за це!

Не забули приділити увагу і прийомній родині Сипаткіних Михайла Петровича та Лариси Миколаївни, щирі вітання від імені голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка та гостинці до свята передала спеціаліст служби Юля Ілляш.

В загальному за передвеликодній тиждень працівниками служби було відвідано 56 сімей, в них виховується 167 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, залучено спонсорських коштів близько 10 000 грн. для придбання продуктових наборів.

Ще раз хочеться висловити всім небайдужим жителям громади, які взяли участь в акції та надали фінансову допомогу: Жанні Данчук, Мар’яні Лук’яненко, Марині Павленко, ФОП Оксана Шуляк, Наталії Волошин, Ващук Олесі та БО «БФ «ДаМир» (керівник Сергій Тітійов). В цей нелегкий час, коли все більше людей потребує допомоги, дуже радіємо, що в нашій громаді є люди, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Святкуймо Великдень вдома! Здоров’я всім, бережімо себе та свої рідних!