Субвенція на придбання житла дітям – сиротам, позбавленим батьківського піклування

Декілька років поспіль Кабінет Міністрів України приймає рішення про надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла дітям – сиротам, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа або виплати грошової компенсації. За кошти субвенції за 2018-2020 роки уже придбано соціальне житло та виплачено грошову компенсацію 3 особам з числа дітей – сиріт, за яку вони мали змогу придбати квартири у власність.

Не винятком став і цей рік, прийнята чергова постанова №615 від 26.05.2021. Саме з порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання, підтримки малих групових будинків та забезпечення житлом знайомили спеціалісти обласної служби у справах дітей та сім’ї під час проведення онлайн – наради.

Баришівська громада уже почала працювати у даному напрямку, прийнято рішення про створення відповідної комісії, яка буде визначати потреби субвенції за напрямами, затверджено її склад та положення. Будемо сподіватись, що як і в минулі роки, наші діти потраплять в загальний список на виплату компенсації і уже через декілька місяців ми зможемо порадіти придбанню для них житла.