Старинська птахофабрика запрошує на роботу

Якщо ви відповідальні, старанні та готові працювати на результат — тоді саме для вас наші вакансії.

Старинську птахофабрику засновано у 2000 році, до складу МХП підприємство приєдналося у 2002 році.

Потужності підприємства зосереджено в Київській області, зокрема, у Бориспільському (с. Мирне, с. Малі Єрківці, с. Старе, с. Сошників, с. Єрківці, с. Мазінки) та Броварському (с. Веселинівка) районах.

Потужності підприємства налічують:

• 9 дільниць ремонтного молодняку ─ 98 пташників по 17 тисяч голів птиці;
  • 18 дільниць продуктивної птиці ─ 176 пташників по 16 тисяч голів птиці;
  • 2 дільниці з дорощування півнів ─ 4 пташника по 8 тисяч голів птиці;
  • Цех виробництва м’ясної продукції (забійний цех);
  • Яйцесклад;
  • Ветеринарну лабораторію;
  • Ремонтну майстерню та будівельну бригаду;
  • Електроцех;
  • Службу КВПіА;
  • ІТ-відділ;
  • Газову служба;
  • Парк транспорту: 203 автомобілі, 62 трактори.
  • Підприємство забезпечує необхідні умови для комфортної роботи:
  • Пільгова продукція та харчування, знижки на продукцію підприємства — 15 %, на продукцію МХП — 5 %. Вартість обіду для працівників становить 1 грн.
  • Організовано безплатний трансфер на роботу та з роботи. На сьогодні трансфер працівників здійснюється 17 автобусними маршрутами з 47 населених пунктів.
  • Молоді фахівці забезпечуються тимчасовим та постійним житлом: підприємство має 5 гуртожитків, 4 житлові будинки (загалом — 80 квартир).

В І-півріччі 2021 року витрати на соціальне забезпечення працівників становили 15,38 млн грн. Податкові відрахування в місцеві й районні бюджети становили 24 382 120 грн.