Стартує конкурс творчих робіт на тему «МАЙБУТЄ МОЄЇ ГРОМАДИ — НАША СПІЛЬНА СПРАВА»

В рамках Стратегії розвитку Баришівської громади на період 2020—2027 роки Баришівська селищна рада оголошує конкурс творчих робіт, метою якого є виявлення та підтримка обдарованих та ініціативних дітей, творчий розвиток особистості, виховання моральності та активної громадянської позиції. До участі запрошуються всі жителі громади: діти, колективи, громадські організації, активісти, спілки, підприємці, освітні заклади.

На нараді керівників закладів освіти Баришівської селищної ради, яка відбулася 4 лютого 2020 року, всі учасники підтримали запропоновані номінації та вікові групи, внесли пропозиції до складу журі й проявили особисте бажання бути в списковому складі.

Отож, завтра всі матимуть змогу ознайомитися на сайті Баришівська селища рада, відділ освіти, молоді та спорту з Положенням про конкурс, організатором якого є Баришівська селищна рада за сприянням Програми U-LEAD з Європою та Мінрегіоном.

Завантажити (DOCX, 22KB)