Спортивна громада – це не майбутнє, а сьогодення! Спорт робить громаду сильнішою!

Коли вам скажуть, мовляв, не той уже спорт в громадах, рушайте до Баришівської громади: побачите і футбольні й волейбольні поєдинки, непоступливі протиборства в греко-римській боротьбі,  борцівські баталії, граційну художню гімнастику, настільний теніс… Спорт на Баришівщині справді люблять!

І тому доказ спортивна субота 21-го грудня.

На базі ЦПР “Мрія” відбувся VIII традиційний обласний дитячий турнір із греко-римської боротьби, присвячений пам’яті засновника боротьби на Баришівщині М.А.Нипорки

Змагання в Баришівській ЗОШ I-lll ступенів : відкриття першості Баришівськоі громади з настільного тенісу серед чоловіків.

Відкрита першість з боксу в старостинському окрузі с.Волошинівки в спортивному клубі «Легенда».

На змагання був присутній Заслужений тренер України Золотарев Володимир Олексійович .

А у планах голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка – поборотися за звання кращої спортивної громади!