Співпраця заради результату

Вже 3-ій рік поспіль Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради активно співпрацює з БО «Фонд громади Березані». Це дає можливість осучаснювати й оновлювати приміщення та поповнювати матеріально-технічну базу освітнього закладу.

Наразі спільними зусиллями батьківського та педагогічного колективів Центру, грантовій підтримці БО “Фонду громади Березані”, за фінансування ГО ІСАР “Єднання” реалізовано новий Проєкт – облаштувати приміщення навчального кабінету гуртків “Українська національна кухня” та “Маленькі кухарі” сучасними кухонними меблями, кухонним обладнанням й сантехнікою. Також зробили поточний ремонт з заміною кахлю, лінолеуму та освітлення. Придбали офісну техніку для проведення занять.

Вже у новому 2024-2025 навчальному році гуртківці ЦПР «Мрія» матимуть можливість навчатися та проводити майстер-класи в оновленому кабінеті. Мета навчання – задовольнити природну потребу вихованців стати в майбутньому гарними господинями й господарями, оволодіти необхідними знаннями та вміннями з кулінарії, особливостями національної кухні та гастрономічними традиціями рідного народу. Уміти смачно приготувати та гарно подати страву – це також свого роду мистецтво, яке потребує таланту.

Особлива увага у навчанні приділяється дітям, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених у зв’язку з проведенням бойових дій на території їхніх населених пунктів.

Тетяна Пащук, в.о. директора Центру позашкільної роботи «Мрія»