Спілкуємося серцем

Новорічні зимові свята такі довгоочікувані для кожної дитини: веселощі у сімейному колі, запах ялинки та мандаринів, гарні подарунки. У Баришівській громаді є багато дітей, котрі потребують особливої уваги та турботи.

Службою у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради проведено акцію «Спілкуємося серцем». За підтримки депутата Баришівської селищної ради Вадима Макієнка і  відділу культури та туризму Баришівської селищної ради, привітали 9 діток з інвалідністю.

До хлопчиків і дівчаток завітав Дід Мороз,  який щиро побажав, щоб це свято – вісник оновлення, мрій та сподівань принесло кожному мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Також побажав всім міцного здоров’я, щастя та любові, здійснення найзаповітніших мрій та бажань, кожній родині достатку, процвітання та щедрої долі.