Соціальна та матеріальна підтримка військовослужбовців ЗСУ – в пріоритеті!

Місцева цільова Програма «Соціальна підтримка учасників збройних конфліктів, пов’язаних зі збройною агресією проти України на 2024-2026 роки» спрямована на підтримку місцевих мешканців – військовослужбовців, членів сімей загиблих учасників бойових дій, поранених та зниклих безвісти, що брали участь у захисті батьківщини від збройної агресії.

На виконання Програми за 9 місяців 2024 року з бюджету Баришівської селищної ради використано рекордні 3 153 114,00 грн., з них на:

• виплату матеріальної допомоги в розмірі 20 тис. грн 29 військовослужбовцям, які уклали контракт на військову службу до Збройних сил України, на загальну суму 693 100,00 грн.
  • виплату матеріальної допомоги в розмірі 10 тис. 143 мобілізованим військовослужбовцям Збройних Сил України на загальну суму 1 644 500,00 грн.
  • виплату матеріальної допомоги 53 військовослужбовцям на лікування після поранення, контузії, супутніх травм та захворювань на суму 467 700,00 грн.
  • поховання 16 загиблих військовослужбовців та придбання ритуальної атрибутики на суму 347 814,00 грн.

Для довідки! Матеріальна допомога надається громадянам, які зареєстровані та фактично проживають на території Баришівської селищної ради.

Робота виконавчого комітету, депутатського корпусу Баришівської селищної ради та особисто секретаря Олександра Ільченка першочергово спрямована на допомогу та підтримку військовослужбовців ЗСУ.

Підтримка військових – це інвестиції в наше з вами мирне майбутнє.