Сьогодні до нашої Баришівської громади завітали представники лізингової компанії “ЕСКА Капітал”

Зараз активно займається пошуком мікробізнесів в нашій громаді, що потребують фінансування. Коротко про компанію: Працює в Україні з 2008 року. Як соціально-відповідальний бізнес ЕСКА Капітал з 2017 року займається розвитком фінансової грамотності серед підприємців. Протягом своєї діяльності компанія зробила 1035 лізингових угод.

Мета компанії – надавати фінансову підтримку мікро і малого бізнесу для його розвитку і масштабування, що в підсумку сприятиме стабільному зростанню економіки України.

У 2019 компанія планує інвестувати в розвиток мікро і малого бізнесу – 330 млн грн.

За останні три роки профінансували 140 підприємців на суму 467 634 739 грн.

ЕСКА Капітал не належить ні до однієї банківської групи, будучи незалежною стійкою компанією, яка встановлює нові стандарти галузі. У 2018 вона публічно відкрила свої фінансові показники. Створила перший за 10 років прецедент успішного випуску корпоративних облігацій в сегменті середнього бізнесу.

www.eskacapital.com

Підприємці громади, чекаємо Вас на зустрічі, яка відбудеться 30 листопада. Всі деталі по часу і місцю незабаром. На всі питання відповідають спеціалісти компанії