Нещодавно розпочалося дистанційне навчання  в рамках проєкту  “Школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ “Культурний трамплін”, що реалізується Спільнотою “Grant Management” та ГО “Інститут соціальної політики регіону” за підтримки Українського культурного фонду.

Від Баришівської об’єднаної територіальної громади було відібрано команду Новицька Людмила Яківна, Кулик Володимир Григорович, Комаревич Катерина Василівна.

Перехід на дистанційне навчання, зумовлений пандемією, став неочікуваним та доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу, але ми не втрачаємо прагнення до знань та наполегливості.

Метою навчання є перезавантаження старої системи, а саме дізнатися про нові та актуальні джерела фінансування проєктів у галузі культури та креативних індустрій в громадах. Використовувати культурні та креативні індустрії для розвитку своєї громади; навчитися розробляти та реалізовувати проєкти, доопрацювати свої ідеї до рівня повноцінних проєктних заявок та  отримати сертифікат та «Настільну книгу культурного менеджера ОТГ», для подальшої плідної праці та реалізації перспективних майбутніх проєктів.