Щороку в жовтні у Селищанському НВК традиційно проходить Всеукраїнський місячник бібліотек. Цьогоріч він став особливим завдяки акції “Подаруй бібліотеці книгу”. Шкільна бібліотека поповнилася книгами Станіслава Івановича Цвілія – знаного сільського книголюба, який все своє свідоме життя примножував фонд власної бібліотеки. Коли ця шанована в селі людина закінчила свій земний шлях, його діти вирішили, що книги, зібрані батьком, мають і надалі приносити освітню користь, навчаючи життю підростаюче покоління селищан. Серед подарованих видань – шедеври світової та української класики: твори Т. Шевченка, М. Гоголя, М. Старицького, Гі де Мопассана, Джека Лондона, О. Дюма… Всього 253 книги.

Щиро дякуємо дітям Станіслава Івановича за  надзвичайно цінний подарунок, адже як би не змінювали свою форму сучасні інформаційні носії, книга була, є і буде безцінним носієм накопичених людиною знань. А ще – пам’яті…