Книжкова презентація «Солов’їна, барвінкова, українська наша мова»

З 2 листопада по 9 листопада 2021 року бібліотечні працівники Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради провели онлайн-тиждень української мови «Мова – духовний скарб нації» до Дня української писемності та мови. На сторінці «Баришівська централізована бібліотечна система відділу культури та туризму» у мережі Фейсбук розміщені  інформаційні матеріали, присвячені розвитку писемності на Україні та історії,  розвитку, становленню української літературної мови (#Деньукраїнськоїписемностітамови2021).

Читачі бібліотек-філіалів сіл Рудницьке, Перемога, Лук’янівка прочитали поетичні рядки, присвячені рідній мові. Завідуюча бібліотекою-філіалом с. Поділля Баришівської ЦБС  Валентина Васильєва в рубриці «Поезія наших земляків» познайомила  з творчістю жительки села Поділля  Галини Бункіної.

Віртуальну онлайн- подорож “Мандрівка в країну писемності” підготували бібліотечні працівники Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС

В читальній залі Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради оформлена книжкова виставка-інсталяція: «Солов’їна барвінкова, українська наша мова», де розміщена добірка книг, отриманих в рамках державної програми поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги. Провідний бібліотекар відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Раїса Марченко  підготувала огляд  нових книг.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Наталія Лавріненко