Шановні жителі громади!

Баришівська централізована бібліотечна система відділу культури та туризму Баришівської селищної ради долучається до загальнонаціональної акції «Національний тиждень читання», яку  вперше проводить   Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України з 13 грудня  по 19 грудня 2021 року.

Гасло Національного тижня читання:  “Знайди свою книжку!

Взяти участь у акції може кожен бажаючий. Завітай у бібліотеку свого населеного пункту, самостійно або з малечею, вибери книги для читання всією родиною, розкажи  про  улюблені книги в соцмережах та поділись з бібліотекарем.  Розкажи про роль книги та читання у своєму житті, порекомендуй  українську книгу іншим читачам.

Розмісти    свою розповідь   під    гештегом #тижденьчитання  і #знайдисвоюкнижку.

Допоможемо українцям разом знайти свою книжку! Хай читачів в  нашій громаді  стає більше з кожним днем!

Директор Баришівської ЦБС Галина Пацаловська