Шановні жителі Баришівської ОТГ!

Щорічно в першу неділю вересня в Україні святкують День підприємця. Це свято встановлено, враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки. В Баришівській об’єднанній територіальній громаді більше 2 тис. осіб займаються підприємництвом у різних сферах господарювання. Більша частина, майже 68%, ФОП займаються торгівлею, але останнім часом зростає кількість підприємців, які займаються в сфері обслуговування населення.
На 31 позачерговій сесії Баришівської селищної ради 5 вересня 2020 року голова Баришівської ОТГ відзначив Подяками підприємців, робота яких має схвальні відгуки від жителів і відповідає всім вимогам законодавства (сплачені податки, отримані ліцензії…).
Тож, за результатами моніторингу робочої групи з вивчення питання надання якісних послуг у сфері торгівлі відзначено ФОП: Зуб Наталію Миколаївну, с. Лук’янівка та ФОП Рунця Павла Петровича, с. Лукаші.
Ще був відзначений ФОП Бишовець Андрій Віталійович – молодий підприємець з с. Перемога, якого знають та поважають за відповідальність та порядність жителі Баришівської громади.

Бажаємо великій когорті підприємців Баришівської ОТГ процвітання в бізнесі та всіляких гараздів в особистому житті. Віримо, що тільки спільними зусиллями “бізнес-влада-громада”, нам вдасться створити гідні умови для гідного життя кожного з членів громади!