Шановні споживачі комунальних послуг комунального підприємства Баришівської селищної ради «ГОСПОДАР» !

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку доведення до  споживачів інформації про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» та про врахування відповідної позиції територіальних громад комунальне підприємство Баришівської селищної ради «ГОСПОДАР» інформує про намір встановити тарифи  для споживачів  на комунальні послуги:

– з централізованого водопостачання – 16,50 грн./ куб. м. з ПДВ;

– з централізованого водовідведення – 20,50 грн. /куб. м. з ПДВ;,

– з поводження з побутовими відходами (з вивезення рідких побутових відходів (нечистот) з вигрібних ям) асенізованим автомобілем (відповідно з додатком);

– видача технічних умов:

для фізичних осіб – 193,48 грн. з ПДВ;

для юридичних осіб – 529,51 грн. з ПДВ.

• Опломбування лічильника води:

для фізичних осіб – 193,48 грн. з ПДВ;

для юридичних осіб – 529,51 грн з ПДВ

Вартість роботи (послуги) автотранспортного засобу УАЗ- 3303- 4,34 грн./ км з ПДВ ..

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7-ми календарних днів від дати  опублікування цього повідомлення за адресою: 07501, провулок Банний, 3-Б, смт Баришівка, Баришівського району,  Київської області  та  за телефонами  0676164441; 0981222130.

Більш детально з розрахунками тарифів на комунальні послуги, які надаватимуться комунальним підприємством Баришівської селищної ради «Господар»  можна ознайомитися на сайті Баришівської селищної ради : https://baryshivska-gromada.gov.ua/

Завантажити (ZIP, 118KB)

Директор КП БСР «ГОСПОДАР» С. А. Сапак