Шановні освітяни Баришівської громади прийміть щирі вітання з професійним святом, Всеукраїнським Днем Дошкілля!

26 вересня вітаємо собливих людей, які мають люблячі серця, щирі душі, ласкаві руки, добрі очі, кмітливий розум, творчу вдачу, неперевершену працьовитість, невичерпний позитив і безліч, безліч інших чеснот.

Саме на вас покладено найважливіше завдання – виховання наймолодших українців. Саме у ваші добрі очі вдивляються маленькі, довірливі оченята і саме до наших лагідних слів прислухаються. Саме вам мами і тата довіряють свій найцінніший скарб – дитину.

Хай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою.

Міцного Вам здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань, нових творчих здобутків на освітянській ниві та мирного неба над головою.