Шановні мешканці громади, молодь!

До Дня Державного Прапора України оголошуємо флешмоб “Прапор у оселі”! Нехай цього дня у кожній оселі смт Баришівки і всіх населених пунктів нашої громади замайорить Державний Прапор. Просимо вивісити на вікнах та балконах своїх помешкань синьо-жовту символіку, продемонструвавши таким чином повагу до державних символів України. До акції закликаємо долучитись навчальні заклади установи, підприємства, магазини, ресторани і кав’ярні. Умови флешмобу дуже прості: вивішуємо чи встановлюємо прапор, фотографуємо і розмішуємо фото у Фейсбуці #Прапор_у_оселі.

Нехай це стане ще однією нашою спільною традицією, яка об’єднає Баришівську громаду!

Пропонуємо Вам долучитися до наших онлайн заходів, які розміщені на сторінці у мережі Facebook відділу культури та туризму Баришівської селищної ради (https://www.facebook.com/Відділ-культури-та-туризму-Баришівської-селищної-ради-185043871983456/), де Ви можете детально ознайомитися з умовами.

Нехай ці святкові моменти стануть стимулом для плідної та натхненної щоденної праці, заради злагоди та благополуччя нашої громади та реалізації потенціалу України!