Сервісний центр МВС, що у СофіївськійБорщагівці готується до відкриття

Київщина завершує оновлення сервісних центрів МВС. Нині триває капітальний ремонт сервісного центру, що в селі СофіївськаБорщагівка (вул. Толстого, 2). Ми дбаємо про те, аби ви отримували якісні послуги у затишному, комфортному приміщенні.

Сервісні центри МВС нового зразка мають єдину зовнішню та внутрішню концепцію, а отже, впізнавані по всій Україні. Саме такий сучасний центр незабаром буде відкрито й у СофіївськійБорщагівці.Серед основних переваг оновленого центру – проcторіopenspace, інклюзивність, використання сучасних технологій та клієнтоорієнтований персонал.

Чимало послугсервісних центрів МВС переведені в онлайн-площину, адже впровадження діджиталізації суттєво мінімізує витрати часу та зусилля клієнтів територіальних сервісних центрів МВС, робить найпопулярніші послуги однаково доступними для всіх громадян країни, виключає людський фактор та ліквідує корупційну складову.

Переважноонлайн працювали ТСЦ МВС під час карантинних обмежень. Починаючи з 12 травня 2020 року, сервісні центривідновлюють свою роботу з можливістю відвідування всіх центрів після попереднього запису громадян в електронній черзі. У разі, якщо в обраному ТСЦ МВС електронної чергинемає чи за відсутності електронного цифрового підпису в особи, яка бажає отримати послугу в сервісному центрі МВС,запис відбуватиметься за довідковими номерами телефонів Регіонального сервісного центру МВС в Київській області:  (044) 290-37-90, 068 -940-80-40.

Прохання до громадян, котрі, після попереднього телефонного запису, звертатимуться за послугами в сервісний центр МВС №3246 ( Києво-Святошинський район, с. СофіївськаБорщагівка, вулиця Толстого, 2), поставитися з розумінням до тимчасових незручностей, пов’язаних з ремонтними роботами.