Сервіс, що поруч: ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує про можливість відвідувати центри обслуговування клієнтів незалежно від місця реєстрації

ДТЕК Київські регіональні електромережі розвиває сучасний клієнтський сервіс — зручний та доступний для всіх мешканців області. Усі центри обслуговування клієнтів працюють за європейською моделлю та приймають громадян незалежно від місця реєстрації (прописки або адреси будинку). Таке нововведення дозволяє клієнтам обирати центр для отримання послуг на власний розсуд — за доступністю місця розташування або рівнем завантаженості фахівців.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості та впроваджує європейські стандарти обслуговування. Мешканці області можуть звертатися в будь-який зручний для них ЦОК. Незалежно від того – побутовий чи юридичний клієнт і, де відкрито його особовий рахунок. У кожному з центрів обслуговування клієнта приймуть і нададуть необхідні послуги», — розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Водночас компанія постійно працює над покращенням сервісу, який забезпечить зручність і простоту, можливість отримати більшість послуг онлайн та необхідну інформацію через зручні для наших клієнтів канали. Наразі в онлайні доступні 60% від усіх послуг, що надає оператор системи розподілу електроенергії в Київській області.

У компанії цілодобово працюють дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, мобільний додаток «Мережі онлайн», оновлені чат-боти Viber і Telegram, офіційна сторінка Facebook, або номери кол-центру (044) 459 07 40, (067) 495 70 40, (093) 495-70-40 та (099) 495-70-40. За допомогою цих інструментів клієнти можуть передати покази лічильника, дізнаватися про планові та аварійні відключення електроенергії тощо. Крім того, клієнти  компанії за допомогою онлайн сервісів можуть укласти та внести зміни до договору на розподіл електроенергії, оформити заяву на приєднання до мереж або збільшення потужності. А ще – розв’язати питання щодо заміни й роботи приладів обліку.

Тож ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує клієнтам обмежити відвідування центрів та розв’язувати питання, пов’язані з роботою оператора системи розподілу, за допомогою дистанційних сервісів. Радимо звертатися до центрів обслуговування клієнтів у тих ситуаціях, коли необхідна особиста присутність, наприклад: продаж та послуга з параметризації приладів обліку. Для усіх інших питань працюють дистанційні канали обслуговування.

Нагадуємо: для зручності клієнтів та уникнення черг чи скупчення відвідувачів всі центри обслуговування клієнтів функціонують за попереднім записом. Для того, щоб отримати консультацію в центрі потрібно попередньо заповнити форму на сайті. Обрати найближчий центр обслуговування, зручний час і завітати на зустріч, дотримуючись при цьому всіх необхідних протиепідемічних заходів.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов’язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Відділ комунікацій

ДТЕК Київські регіональні електромережі:

Тел.: (044)4928300

E-mail: press_koe@koe.vsei.ua