Семінар- навчання

7-го березня 2019 року у залі засідань Баришівської РДА відбувся семінар-навчання для депутатів Баришівської селищної ради 7 скликання. Відкрив семінар голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко, який налаштував всіх присутніх на плідну співпрацю. До вітальних слів приєднався Павло Андрійович Мороз – начальник відділу аналізу та адміністрування ” ПРАТ Миронівський хлібопродукт”.

Програма семінару була побудована в II блоки,для того щоб в конструктивному руслі доповідач Олександр Гейзович Солонтай зміг викласти матеріал,а роз’яснення,отримані під час роботи дозволили нашим депутатам уникнути багатьох проблемних питань у їх професійній діяльності.

Солонтай Олександр Гейзович – експерт; керівник програми практичної політики в Інституті Політичної Освіти; автор навчальних матеріалів про бюджетні відносини,органи влади,громадський контроль,державне фінансування; автор серії книг про місцеву громаду,корупцію в місцевій владі.

На порядок денний було винесено важливі питання,які пов’язані із змінами у законодавстві,а також питання,з якими стикаються депутати у своїй щоденній роботі.

Зокрема, депутатська діяльність ( повноваження,статус,права та обов’язки депутата); прийняття рішень ради ( процедурні,” в цілому”,”за основу”. обговорення, пропозиції, внесення змін); можливості та обов’язки депутатів у роботі постійних комісій ради ( планово-бюджетна,земельна,ЖКГ, торгівля та транспорт, соціального захисту населення); депутатські запити та звернення.

Протягом усього семінару присутні мали змогу обговорювати всі озвучені питання та отримувати консультації відповідних фахівців.