Секретар Баришівської селищної ради Надія Слухай вiдвiдала Полтавську область з метою обмiну кращими практиками

Громади Київщини та Полтавщини обмінюються досвідом!

Делегація Київського РВ АМУ на чолі з Виконавчим директором Олександром Дехтярчуком відвідала Полтавську область в рамках проєкту “Маршрути успіхів”.

Представники Київщини відвідали Білоцерківську територіальну громаду Полтавської області де мали можливість поспілкуватись з головою громади Іваном Лещенком та обговорити досягнення та напрацювання.

У Полтавської міської раді делегація спілкувалась з першим заступником міського голови Валерієм Пархоменком, депутатами Полтавської міської ради Оксаною Деркач і Юрієм Бубликом. Обговорювали адміністративну реформу, об’єднання громад та створення Полтавської територіальної громади, важливість обміну досвідом між новоствореними громадами для подальшого ефективного розвитку та впровадження нових проєктів. Валерій Пархоменко наголосив, що Полтавська громада приєднала значну кількість сіл, про які місцева влада дбає так само, як і про місто.

Делегація, також завітала й до Полтавської обласної ради де вивчала позитивний досвід спрямування коштів області на «громадські проекти».

Цього року:

-Бюджет участі 6 млн грн

– Проект «Шкільний бюджет» 3 млн грн

– Конкурс екологічних ініціатив 2 млн грн

– Конкурс проєктів територіальних громад 28 млн гривень.

Співфінансування 50/50.