16 вересня у приміщенні ЦПР “Мрія” пройшов семінар-навчання з трудового законодавства для керівників закладів освіти Баришівської ТГ.  Гостя і консультант семінару – юристка Київської обласної організації профспілки працівників освіти Усенко Наталія Вікторівна. Основним завданням зустрічі було обговорення змін в 2021 році в сфері трудового законодавства і що роботодавцю треба врахувати, щоб уникнути штрафів за порушення. У вигляді запитання-відповідь для учасників семінару висвітлено важливі питання в законодавстві щодо трудових відносин (звільнення, прийняття на роботу, відпустки), ведення трудових книжок, правильність розуміння та використання понять суміщення та сумісництво для педагогічних працівників. Відповіді на ці питання змогли почути учасники семінару-навчання.