РОЗВИТОК ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Баришівський міськрайонний відділ філії Державної установи “Центр пробації” у м. Києві та Київській області продовжує розвивати волонтерство.

Нещодавно в приміщенні Баришівського міськрайонного відділу було підписано черговий договір про провадження волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією із Дмитром Однокозом, який виявив бажання плідно співпрацювати з відділом пробації в якості волонтера, здобути новий досвід та внести вклад у загальнодержавну справу направлену на профілактичну роботу в системі пробації.

Під час підписання вказаного договору начальник Баришівського міськрайонного відділу підполковник внутрішньої служби Віктор Панталій вручив Дмитру Однокозу унікальний нагрудний значок у вигляді ключика з логотипом пробації, який сприятиме впізнаваності та підняттю престижу служби пробації у регіоні.

Так завдяки наполегливій інформаційній роботі Баришівським міськрайонним відділом вже укладено два договори з волонтерами, які добровільно здійснюють соціально спрямовану неприбуткову діяльність шляхом надання волонтерської допомоги суб’єктам пробації, що значно підвищить ефективність роботи працівників пробації в процесі здійснення наглядових заходів та проведення соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації, надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації в ході проведення індивідуально-профілактичної роботи з ними.