Розповімо вам про святковий настрій і дива, що час від часу трапляються

Благодійний фонд “Наша Перемога”:

– “Ми збирали гроші на концентратор кисню для мешканців Перемоги (відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування ). Для нашого фонду це досить значна сума, яку потрібно було зібрати в стислі терміни, тому ми шукали й інші можливості.

Побачили пост у ФБ, написали Елена Плахова і поки чекали відповідь, то продовжували свої пошуки.

21 грудня ми мали всю необхідну суму, а 22 грудня нам пише Нова Пошта, що вони готові відправити концентратор в Перемогу.

Ви вірите, що ми стрибали від щастя?

І ось подарунок для

Любов Орел

і всіх мешканців будинку для людей похилого віку вже приїхав і готов для використання.

Дякуємо Нова Пошта і особисто Елена Плахова #доставкагарнихновин

Дякуємо Наталья Митькина за підтримку.

Наша вдячність Yova Yager , Ievgen Saveliev, Ольга Крамчанинова , Саша Дергоусова , отец Пимен Куришко, і всі ті, хто вирішив залишитись анонімними.

Зібрані кошти ми, за згодою благодійників, спрямуємо на новий проект. Про нього розповімо вже в січні.

Дива існують, але їм дуже складно відбуватися без кропіткої праці людей.

Приєднуйтесь!”

НАГАДУЄМО!

Перемога – це селище у Баришівському районі Київської області. Там знаходиться будинок для людей похилого віку, яким опікується фонд “Наша Перемога”

Приєднуйтесь! Зробимо світ добрішим.

Реквізити для благодійних внесків:

МФО 320649 ПАТ КМ «Приватбанк»

р/р. № UA39 320649 00000 26006052625173

ЄДРПОУ 39488006

БО “БФ “Наша Перемога” вкажіть, будь ласка, у призначенні платежу «НА СТАТУТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ».

Скористайтеся допомогою нашого сайту:

Дякуємо!

Адреса будинку: вул. Садова, 4 Б, с. Перемога, Баришівський район, Київська область.