КАЛЕЙДОСКОП НОВОРІЧНИХ ВІТАНЬ

2020 рік – це рік випробовувань і адаптації. Соціально-економічні зміни, дистанційний режим праці, навчання, відпочинку, героїзм і хоробрість медиків і небайдужих людей, формування нової системи цінностей – так коротко можна охарактеризувати 2020 рік. Проте оптимізм не слід втрачати. Потрібно намагатися бути самовідповідальними у своїх вчинках і дотримуватися вимог заради безпеки один одного.

ТОВ “УІФК-Агро” під завершення року, за традицією, передало свої вітання усім сільським радам. Солодощі отримали 750 дітлахів Баришівського району (Яблунівська, Волошинівська, Коржівська, Семенівська, Гостролуцька с/р).

Сподіваємось, що новий 2021 рік буде більш здоровим і сповненим позитивними емоціями. Усім добра та любові! Бережіть себе та своїх близьких