Родина, родина – це вся Україна!!!!

Службою у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради за партнерської та фінансової підтримки дитячого кафе «Ванільний дворик» (Світлана Гунько), БО «БФ «Да Мир» (Тітійов Сергій), депутата Київської обласної ради (Юліан Москаленко) організовано та проведено родинне свято «Сімейні посиденьки».

В програмі заходу відбувся тренінг «Сімейне дерево» з лекцією для батьків про відповідальне батьківство. 20 діток з сімей соціально незахищених категорій взяли участь у майстер-класі «Солодкі букети», який провели Юлія Кухова та Оксана Москаленко. До хлопчиків і дівчаток завітали веселі аніматори, які подарували розваги та ігри, бульбашкове шоу та аквагрим. Завдячуючи поліцейському офіцеру Баришівської громади Антону Палію дітлахи відчули себе справжніми поліцейськими – сиділи в службовому авто, заполонивши парк Липняки гучною мелодією сирен. Всім присутнім сім’ям Ю. Москаленко подарував м’ячі, адже в спортивному тілі здоровий дух.

Після неймовірних емоцій від розваг всі родинно зібралися за смачним застіллям, де мали змогу самі приготувати хот-доги та скуштувати їх з коктейлями «Мохіто», «Голуба лагуна» та «Апельсиновий лимонад». По завершенні свята дітлахи отримали морозиво.