Роботи з благоустрою продовжуються…

Виконавчим комітетом Баришівської селищної ради продовжується робота на виконання затверджених заходів з благоустрою на території населених пунктів селищної ради. Заходи проводяться згідно, затвердженого виконавчим комітетом, плану та поданих заяв та звернень жителів старостинських округів та смт Баришівка.

07 квітня 2021 року проведено грейдерування вулиці Ломоносова в смт Баришівка, на підставі заяв жителів, що були зареєстровані ще у 2020 році ; на черзі вулиці Чайковського, Ватутіна, Толстого, Коцюбинського та провулки Залізничний, Яблуневий, вулиці Новоселів в с. Пасічна, а також заплановані роботи з упорядкування вулиць та ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території старостинських округів.

На разі, 08 квітня 2021 року, заплановані і проводяться роботи в с. Волошинівка.

Дякуємо за увагу і критику всіх небайдужих та чекаємо на дієву допомогу і запрошуємо долучитися до нас 13 квітня 2021 року 0 13.00. в  парку «Липняки» ( смт Баришівка ), та до заходів з благоустрою на території населених пунктів громади 17 квітня 2021 року на Весукраїнський День довкілля.

Будемо вдячні за фото звіти, що висвітлюють Ваш особистий внесок в екологічно чисте довкілля громади.

Керуюча справами ( секретар ) виконавчого комітету Баришівської селищної ради  О. Нестерова