Робочий візит

04.06.2019 року з робочим візитом, в складі «Робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення Баришівської селищної ради» продовжили роботу з підприємцями, які ведуть свій бізнес в Перемозькому старостинському окрузі Баришівської ОТГ.

Під час чергового візиту вдалося поспілкуватися з фізичними особами підприємцями, що мають продуктові крамниці такі як:

-ФОП «Горбань Микола Миколайович»;

-ФОП «Свириденко Володимир Миколайович»;

-ФОП «Рихлик Григорій Володимирович»;

– ФОП «Дорохов Володимир Іванович»;

-ФОП «Киреєв Юрій Васильович»;

-ФОП «Бишовець Катерина Григорівна».

Даним підприємствам було презентовано послуги що надають служби роботодавцям (а саме:пенсійного фонду, центру зайнятості, податкової…)  та надано буклети, інформаційні матеріали. За результатом зустрічі отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.

Наразі фахівці продовжують низку заходів  щодо інформування роботодавців про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю. Для вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю активізації діяльності з виявлення неоформлених трудових відносин у Баришівській громаді члени робочої групи завітають до кожного роботодавця, відповідно до пункту 33 «Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №295,  проведуть інформування керівників підприємств про дотримання норм в частині легалізації найманої праці, оформлення трудових відносин та відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю.

Адже надзвичайно важливо усвідомити, що використання незадекларованої праці має негативний вплив на розвиток економіки краю та життєвий рівень його мешканців тоді, коли легалізована зайнятість дозволить максимально оптимізувати надходження до місцевих бюджетів.