Робочий візит до Лукашівського старостинського округу

З метою проведення інспекції ремонтних робіт харчоблоку Лукашівського НВК до закладу завітали Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко та перший заступник голови Віталій Миколайович Гордієнко. Ми вже повідомляли про те, що реконструкції харчоблоку не було з моменту відкриття, а якісне харчування є запорукою здоров’я дітей, тому ремонт– це НЕОБХІДНСТЬ, для повноцінного функціонування навчального закладу!

В ході візиту також відбулася зустріч з громадою села, на якій було обговорено найболючіше питання мешканців села- це місця для випасання худоби (регулювання питання щодо місць випасу худоби).

Дійсно, в минулому даним питанням не переймалися, а випас худоби відбувався на вільних місцях, які для цього не визначалися. Але з часом дані місця були надані фермерським господарствам для здійснення товарно-сільськогосподарського виробництва і площі даних випасів катастрофічно зменшувались.

Під час наради було прийняте рішення щодо створення громадського пасовища як місця загального користування в с.Лукаші.

Головою буде ініційовано на сесії питання щодо виділення даної ділянки та закріплення саме як пасовищ.