Робочі відвідування старостинських округів головою Баришівської ОТГ

3-го березня 2020 року Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко, заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Олена Миколаївна Бойко відвідали з робочим візитом Лукашівський старостинський округ. Зустрілися з працівниками старостинського округу, педагогічного колективу Лукашівського НВК, сільського Будинку культури та бібліотеки,  мешканцями округу та відвідали спортивний клуб .

З перших днів весни в Лукашівському НВК організована «молочна перерва», так як укладено договір про безкоштовне постачання пастеризованого, питного молока ( у пляшечках по 250 г) на кожного вихованця дошкільного підрозділу та учнів 1-4 класів. Замовником є відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради, виробник ТОВ «Українська молочна компанія», постачальник ТОВ «Лаго». Для Зберігання молочної продукції було придбано холодильник, а для використаних пляшечок спеціально розмістили баки (для утилізації) на території навчального закладу.

Зі слів Баришівського селищного голови Олександра Павловича:

« діти вкрай мало споживають молока – нижче за рекомендовану ВООЗ норму та середні показники в європейських країнах! А якщо в раціоні нема молока, суттєво знижується кількість кальцію в організмі. Звідси й проблеми: спочатку тривожність, дратівливість, підвищена втомлюваність, потім ламкість нігтів, волосся, дефекти зубної емалі, карієс. А далі ще гірше – порушення постави (сколіоз), розвиток плоскостопості, ламкість кісток, навіть судомні напади…тому ми починаємо впроваджувати «молочні перерви», спрямовані на покращення якості шкільного харчування. Попереду ще багато роботи, але намагатимемося внести зміни до шкільного харчування ще до кінця цього навчального року..»

Разом з в.о старости Лукашівського округу Василем Михайловичем Рошко, депутатом від округу Іриною Іванівною Опанасенко представники влади Баришівської ОТГ сьогодні обговорили подальші кроки щодо покращення якості надання освітніх, медичних, адміністративних та інших послуг населенню старостинського округу.

Звичайно, такі виїзди дають змогу швидше вивчати проблемні питання у населених пунктах громади, бути ближчими до людей та вчасно реагувати на потреби старостинських округів.