3-го березня 2020 року на базі ЦПР «Мрія» зібралася учнівська молодь, студентська молодь та працююча молодь Баришівської громади

Зустріч майже «трьох поколінь» організували відділ освіти та сектор молоді та спорту Баришівської селищної ради і не просто організували, а запросили прийняти участь в семінарі-навчанні: «Молодь: Можливості. Виклики.Мотивація», який провели представники КЗ КОР «Київського обласного молодіжного центру».

На захід завітала і заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук, так як місцева влада зацікавлена аби молодій людині було цікаво розвивати, реалізувати себе і, головне, залишатися і бачити себе в майбутньому громади.

В процесі виконання різних групових завдань, стало зрозуміло, що молоді  люди готові особисто долучатися до ініціатив у громаді. І це вагомий показник, що молодь хоче змінювати своє життя та життя громади.

Тож трішки порадившись молодь Баришівської громади вирішила діяти.

Чекайте та долучайтеся до цікавих проектів, які дозволять молодим людям розвивати себе на місцях там, де вони народжені, там, де вони живуть, там, де вони хочуть жити!

Далі буде…