Робоча нарада з головами територіальних громад та представниками силових структур — у відкритому форматі

8 червня 2021 року у великому залі Броварської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з головами територіальних громад та представниками силових структур.В нараді брала участь виконуюча обов’язки голови Баришівської селищної ради Надії Слухай.

Почалося засідання з презентації управління фінансів Броварської райдержадміністрації для голів та представників об’єднаних територіальних громад Броварського району у нових адміністративно-територіальних межах, а також електронного звіту економічних показників, доходів та податків, а також бюджетних показників громад за І квартал 2021 року. Присутні отримали можливість побачити динаміку доходів до бюджетів по громадах, а також ознайомитися із ситуацією з податками по громадах.

Керівництво Броварської райдержадміністрації звернуло особливу увагу на важливість відзначення Дня медичного працівника 18 червня 2021 року на рівні територіальних громад. Особливо віддати шану лікарям важливо на тлі пандемії COVID-19, коли медичних працівників ні більше, ні менше можна вважати теж «бійцями фронту».

Ще одним питанням стало звернення голови Броварської районної організації ветеранів війни та праці, Збройних Сил та правоохоронних органів Володимира Брюхова щодо ідеї проведення ІІІ районного конкурсу вокальних колективів і сольних виконавців ветеранських організацій Броварського району, присвяченого 30-ти річчю Дню Незалежності України, «Я присяду у садочку, пісню заспіваю».Передбачається, що конкурс має відбутися 14 серпня 2021 року.

Присутні голови та представники територіальних громад взяли озвучені пропозиції до відома для подальшого розгляду на місцевому рівні з можливим ухваленням відповідних рішень.